دکتر لادن ناظمی

پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی


انواع تونر بر اساس نوع پوست

تونر پوست چرب :
اگر پوستتان چرب و مستعد جوش است ، شما باید بالاترین دقت را درخرید تونر انجام دهید ، متاسفانه باید به شما بگوییم بسیاری از تونر هایی که ادعا میکنند برای پوست های مستعد جوش ساخته شده اند حاوی مواد التهاب آور مثل الکل یا منتول هستند که برای پوست چرب مناسب نیستند و فرآیند درمان پوستتان را کند میکند ، لکه ها را بدتر و تولید چربی را بیشتر میکند . با استفاده از یک تونر اشتباه ، پوست شما بیشتر در معرض التهاب و قرمزی قرار میگیرد و حتی ممکن است پوستتان خشک و پوسته پوسته شود . تونر پوست چرب مناسب برای شمایی که پوست چرب دارید باید حاوی ترمیم کننده ها و جمع کننده منافذ و مواد تشکیل دهنده سلولی و تنظیم کننده ترشح چربی باشد .

تونر پوست خشک :
اگر پوستتان خشک و حساس است ، باید از تونری استفاده کنید که حاوی مواد ضد قرمزی و ضد پوسته ریزی و مواد تسکین دهنده و ضد التهاب باشد .

تونر پوست مختلط یا تی زون چرب :
اگر پوستتان در نواحی پیشانی و بینی چرب و در قسمت گونه ها و چانه خشک است ، نوع پوست شما مختلط است ، یک تونر اشتباه باعث میشود تا نواحی خشک ، خشک تر و نواحی چرب ، چرب تر شود .

راه حل چیست ؟
شما نیاز به یک تونر پوست مختلط ملایم با مواد تشکیل دهنده فاقد الکل دارید تا پوستتان رامتعادل کند ، خشکی پوستتان را از بین ببرد و ترشح چربی در مناطق چرب را کاهش دهد . با استفاده ملایم از یک تونر مناسب پوست مختلط که مستقیما به متعادل کنندگی (بالانس کنندگی) آن اشاره شده باشد ، منافذ باز پوستتان جمع می شود و تفاوت بین دو منطقه پوستتان به شدت کاهش می یابد ، این مرحله برای شما یک درمان خواهد بود که تاثیر آن را در طول روز احساس میکنید .

دسته دیگری نیز از تونر ها نیز وجود دارد که تحت عنوان تونر ضد لک یا تونر روشن کننده شناخته می شوند


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آزند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیمطالب و مقالاتبیوگرافیخدمات مطبگالری عکسآدرس مطبسوالات پزشکیپیام های کاربرانسایت های دیگر